Lidošana un mūzika

Kad mēs mūsdienās izmantojam lidmašīnas tad pašsaprotama lieta ir tā, ka lidmašīnā skan mūzika un tas ir tieši tāpat, kā automašīnā, jo lidmašīnas mūsdienās tiek izmantotas, kā galvenais tālāku gabalu pārvietošanās līdzeklis un kāpēc gan lai lidostās un pašos lidaparātos neskanētu mūzika? Parasti pasažieriem ir iespējams saņemt katram savas austiņas un izvēlēties, kāda veida mūziku klausīties vai arī darīt to no saviem mobilajiem telefoniem vai datoriem, klausoties to mūziku, kas viņiem patīk. Bieži vien lidmašīnās un arī lidostās klusām skan nomierinoša mūzika, kas tad arī rada labu un nomierinošu atmosfēru un uzmundrina pasažierus garajā gaidīšanas laikā un miegainajos lidojumos. Lidot ar lidmašīnu nav nemaz tik patīkami, ja tu nelido biznesa klasē, jo parasti ekonomiskajā klasē visi pasažieri ir visai saspiesti un nav pārāk daudz vietas, kur izplesties tieši tāpēc arī ir labi, ja ir pieejama mūzika, kas visus var nomierināt un radīt nepiespīlētu un mierīgu atmosfēru un nomierināt cilvēkus ar uzvilktiem raksturiem, kas, varbūt, pretējā gadījumā būtu dusmīgi un sāktu pacelt balsi un trakot. Tieši tāpēc arī mūzika ir ļoti labs veids, kā tad arī radīt šo vieglo un nepiespīlēto atmosfēru un nomierināt visus.

Bet mūzika var būt arī uzmundrinoša un uzlabot lidotāju garastāvokli, jo, kā jau es minēju lidošana ekonomiskajā klasē nav nemaz tik viegla un parasti cilvēkiem ir maz vietas, kas rada saspiestības sajūtu un, ja tev nav sēdvieta pie loga, tad tev atliek tikai skatīties priekšā esošajā krēsla atzveltnē un tas, noteikti, nav nemaz tik patīkami, kā varētu likties. Un tieši tāpēc mūzika, kas var mūs uzmundrināt tad arī ir tik ļoti vajadzīga un noderīga, jo šādi tad tā var pacelt un uzlabot garastāvokli un radīt jaunas un patīkamas emocijas, jo kā jau mēs zinām, tad klusumā sēdēt daudziem cilvēkiem ir lielas problēmas un var būt visai neomulīgi un nepatīkami. Tieši tāpēc arī mūzika, kas tad arī rada šo harmonisko troksni un uzmundrinošo garastāvokli tad arī var būt tik noderīga.

Bieži vien arī lidmašīnās ir iespējams parādīt, ja ir televizors, bet parasti nodot caur skaņu, lielam cilvēku skaitam kādu reklāmu, ziņu, vai pat vienkārši izplatīt jaunākos mūzikas hītus, jo ja vienā lidmašīnā saiet līdz pat 100 cilvēkiem un reizi katrai lidostai notiek vairākas reizes dienā, tad arī šādi var iegūt lielu klausītāju vai skatītāju loku un izveidot gan reklāmas materiālus gan arī cita veida reklāmas un vienkārši parādīt kaut ko jaunu lielam cilvēku skaitam. Tieši tāpēc arī lidsabiedrības parasti piedāvā tieši savus pakalpojumus caur šiem saziņas līdzekļiem, reklamējot pašu aviokompāniju, citus lidojumus un arī dažādas lidojumā esošas papildus lietas, kā ēdienu, dzērienus un apkalpošanu, kas parasti viss notiek par naudu un no kā lidsabiedrība visai labi nopelna.

Kad runājam vēl par mūziku un lidošanu, tad noteikti jāpiemin ir arī lidsabiedrību reklāmas, kurās parasti tiek arī izmantota mūzika un bieži vien ir iespējams dzirdēt dažādus jaunāko dziesmu ritmus un vislabākās aviosabiedrības tad arī izmanto šo iespēju parādīt saviem topošajiem un esošajiem klientiem visu, kas šajā uzņēmumā ir labāks, kā citos un tādā veidā tad arī izceļas no pūļa. Piemēram, viens labs piemērs ir Virgin kompānijas kreatīvā reklāma kurā ļoti labi tika izmantota mūzika un dziesmas, lai radītu ļoti intriģējošu stāstu, kā pareizi vajadzētu piesprādzēties un uzvesties, ja nu ar lidmašīnu kaut kas notiek. Šādi tad arī ir iespējams iegūt pasažieru uzmanību, jo parastās drošības procedūras parasti ir pliekanas un neviens tajās negrib klausīties.