Lidošana uz kredīta

Lidošana jau vairāk kā 100 gadus ir bijusi visātrākais pārvietošanās līdzeklis garu gabalu pārvarēšanai un tā mums visiem ļauj gan nokļūt pie saviem attālu strādājošajiem vai dzīvojošajiem tuviniekiem, kā arī doties dažādos ceļojumos kaut vai uz otru pasaules malu. Un, lidošana, pat tiek uzskatīta par vienu no lētākajiem transporta veidiem, jo attiecībā pret šo kilometru daudzumu, kas tiek veikts, piemēram, salīdzinot ar automašīnām šī cena ir daudz lētāka. Bet neskatoties uz to, lidmašīnu biļetes nebūt nav lētas, jo pat jau tuvāki pārlidojumi var maksāt līdz pat 100 Eiro un nemaz nerunājot par tālākiem ceļiem, kā, piemēram, došanās uz ASV vai nu atpūtas vai nu darba meklējumos. Un tieši tāpēc, ka lidmašīnu biļetes nereti maksā pat vairākus simtus Eiro, tad nereti cilvēki izvēlas ņemt Kredītus, lai varētu nosegt šīs izmaksas.

Mēs taču visi zinām kas ir kredīts un kam tie pamatā tiek izmantoti, tāpēc es domāju, ka man nav jāmēģina izskaidrot kā notiek kredītu atmaksā un procentu uzkrāšana, bet tas, ko es gribētu pieminēt ir fakts, ka kredīti mūsdienās ir paņemt ļoti viegli un tādi pakalpojumi, kā Ātrie Kredīti noteikti, ka ir devuši cilvēkiem ļoti daudz un dažādas jaunas iespējas, bet tajā pat laikā arī tieši otrādāk ir izpostījuši dažiem cilvēkiem viņu finanšu dzīvi, jo kredīta procenti ir pietiekoši iespaidīgi lai tos nebūtu tik viegli atmaksāt. Šie ātrie kredīti pamatā ir domāti, kā ātrs aizdevuma veids, tad, kad ir nepieciešami papildus līdzekļi kādiem neparedzētiem tēriņiem, un tas, ko tas īsti nozīmē cilvēkiem tad pašiem ir jāizdomā. Pamatā jau šos kredītus ņem tad, kad, piemēram, nepietiek naudas rēķinu apmaksai vai arī pirmās nepieciešamības preču iegādei. Bet ir arī gadījumi, kad šos aizdevumus cilvēki izmanto dažādiem plānotiem izdevumiem, kur viena no šīm iespējām ir tieši arī aviobiļešu iegāde un tātad lidošana uz kredīta.

Lidošanu uz kredīta es atbalstīti tikai un vienīgi tad, ja cilvēks šo kredītu ņem biļetēm lai varētu doties uz ārzemēm pelnīt naudu, jo ja tiek vienkārši pirktas biļetes lai varētu izklaidēties, tad tā ir ļoti slikta izvēle tādā situācijā izmantot kredītus. Ja tu Latvijā nevari atrast darbu, bet, piemēram, tev ir sarunāts darbs Anglijā, tad biļešu iegāde ceļam uz Angliju ar kredītu ir saprotama, jo tu tur saņemot darbu saņemsi vismaz 4 reizes lielāku algu nekā Latvijā un tāpēc būs daudz daudz daudz vieglāk atmaksāt šo aizdevumu. Un šāda kredīta ņemšana var tikt uzskatīta par ieguldījumu savā nākotnē, jo pēc tam, kad tu būsi šo parādu atmaksājis, noteikti, ka tu vēl turpināsi strādāt un saņemsi daudz lielāku algu nekā tas būtu iespējams par tādu pašu darbu šeit pie mums Latvijā. Un tad tu vari sākt dzīvot daudz labāku dzīvi pat tad, ja tu dari to pašu, ko tu darīji Latvijā.